AĞLAMA ANNE CANLI İZLE | Ağlama Anne 6. Yeni SON BÖLÜM İZLE | Ağlama Anne 6. bölüm (Atv canlı izle)

AĞLAMA ANNE CANLI İZLE | Ağlama Anne 6. Yeni SON BÖLÜM İZLE | Ağlama Anne 6. bölüm (Atv canlı izle)

AĞLAMA ANNE CANLI İZLE… Ağlama Anne 6. Yeni SON BÖLÜM İZLE …Ağlama Anne 6. bölüm (Atv canlı izle)
ATV’nin yeni dizisi Ağlama Anne’nin 6. yeni bölümü hayranları tarafından merakla bekleniyordu. İki kız kardeşin verdiği annelik mücadelesini anlatan dizi ilk bölümüyle seyirciyi kendisine bağlamayı başardı. Ağlama Anne yeni bölümünde yine duygusal anlar izleyenleri bekliyor… İşte Ağlama Anne yeni bölüm detayları ve diziyi canlı izleyebileceğiniz linkler…

AĞLAMA ANNE CANLI İZLE… Ağlama Anne 6. Yeni SON BÖLÜM İZLE …Ağlama Anne 6. bölüm (Atv canlı izle)

BaşrolleriniBirce Akalay, Özlem Yılmaz, Cansel Elçin gibi ünlü isimlerin paylaştığıAtv’nin yeni dizisi Ağlama Anne çarpıcı konusu ve olay örgüsüyle deyim yerindeyse ekranlara bomba gibi bir giriş yaptı… Henüz 4 bölümü yayınlanmış olan Ağlama Anne dizisi kısa sürede geniş çaplı bir hayran kitlesi kazandı. Ekran başındaki izleyiciler merakla Ağlama Anne konusu, Ağlama Anne oyuncuları,Ağlama Anne 6. bölüm yeni bölüm…İşte Ağlama Anne yeni son bölüm ve merak uyandıran tüm detaylar…

AĞLAMA ANNE 6. YENİ SON BÖLÜM CANLI İZLE

AĞLAMA ANNE 5. BÖLÜM/ SON BÖLÜM İZLE

Ağlama Anne yeni bölümde neler olacak?

Zeynep’in yaşadığı talihsiz olayın yankıları devam etmektedir. Adnan ve Damla da Zeynep’in başına gelenlerin sorumlusunun Özlem olduğunu öğrenir. Damla, Alev’in de etkisiyle Adnan’dan uzak durmaya karar verir. Adnan, çevrelerinde olduğu sürece Zeynep’in zarar görmeye devam edeceğini düşünmektedir. Olay, okulda da bomba etkisi oluşturur. Disiplin kurulu tarafından Zeynep’e soruşturma açılmış ve savunması istenmiştir. Alev ve Ali Osman, Zeynep’i okuldan atılmaktan kurtarabilecek midir? Öte yandan Adnan’ın boşanma davası açtığını öğrenen Özlem ise tekrar hareketlenir. Bu kez tüm ailenin kucağına bombayı bırakmıştır. Büyük bir zan altında kalan Damla’yı Adnan temize çıkarmanın peşine düşer. Ancak yaptığı hamle sonucunda Zeynep’in hayatı hiçbir zaman eskisi gibi olmayacaktır.

Ağlama Anne 6.bölümde neler oldu?

Alev’in eve girmesinin önüne Hasan duvar örer. Ancak Necmiye bu sefer kızını bırakmama konusunda kararlıdır.Hasan’a rağmen Alev’in yanında yer alır. Öte yandan Alya’nın zehirlenmesinin ardında Özlem olduğu ortaya çıkmıştır. Bu olay Adnan ve Özlem ilişkisini tamamen kopma noktasına taşır.

Adnan, Özlem’in Alya’yı görmesine dahi izin vermeyecektir. Ayrıca Alya’nın derdine düşen Adnan, Zeynep’i unutmuştur.Bu durum Adnan’ın başına gelenlerden haberi olmayan Damla’yı öfkelendirir.

Alev ise Zeynep’e gerçeği söyleme peşindedir. Ama Zeynep’in kendini asla kabullenmeyeceğini anlar. Tam dağılmıştır ki Özlem’in, Zeynep’in başına sardığı olay patlar. Alev, bunu kızına yapanlardan intikam almaya kararlıdır.

Ağlama Anne 4. bölümde neler yaşandı?

Alev’in korktuğu başına gelmiş, Adnan, Zeynep’in kızı olduğunu öğrenmiştir.

Adnan’ın öğrenmesiyle sadece Alev için değil birçok kişi için taşlar yerinden oynamaya başlar. Çetin, Nevzat’ın karşısında zor duruma düşer. Büyüyen Ali Osman tehdidine karşı Nevzat’la ters düşmemek zorundadır.

Özlem, Zeynep’in peşine düşer ve öğrendiklerinden sonra Zeynep’in canını yakmak için harekete geçer.

Bir türlü kızına ulaşamayan Alev ise, Zeynep’e yakın olabilmek için baba evine dönmeye karar verir!

 

‘Ağlama Anne’ Dizisinin Konusu

Ablası Alev’in evlilik dışı dünyaya getirdiği çocuğu Zeynep’i öldürmeye teşebbüs etmesinin ardından Zeynep’e sahip çıkan Damla, yıllar sonra ablası Alev’in hapisten çıkarak, kızını geri istemesiyle, hayatını verdiği Zeynep’i kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyadır. Büyüten mi annedir, doğran mı? sorusunu akıllara getien dizi de iki kız kardeşin verdiği annelik mücadelesinin arasına bir de Zeynep’in öz babası Adnan girecektir.

‘Ağlama Anne’ Dizisi Oyuncu Kadrosu

Oyuncular: Birce Akalay (Alev), Özlem Yılmaz (Damla), Cansel Elçin (Adnan), Sezin Akbaşoğulları (Özlem), Selim Bayraktar (Ali Osman), Ekin Mert Daymaz (Mert), Aslıhan Malbora (Zeynep), Turgay Kantürk (Çetin), Nihal Koldaş (Necmiye), Hüseyin Soysalan (Hasan), Lila Gürmen (Nedret), Burcu Gönder (Aydan), Ali Ersan Çebişli (Sabit), Osman Wöber (Nevzat), Mine Kılıç (Cansu), Saim Karakale (Özgür), Oktay Gürsoy (Tolga), Semra Dinçer (Kevser), Pelinsu Çiçeli (Pınar), Nisa Sofia Aksongur (Alya)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*